Tellimisabi:

Korduma kippuvad küsimused

telli@telli.ee

660 9797
515 7797
Tööpäeviti 10.00 kuni 16.00

Androidi käsiraamat 2012

[digi] ja Elisa esitlevad: Andoridi käsiraamat 2012

Maht: 132 lk

Hind 5.99

Raamatu tellimiseks vajuta siia

Kõikide tellijate vahel loosime välja nutitelefoni Sony Xperia! Võitja nime avaldame ajakirja [digi] oktoobrinumbris.

Üle poole Eestis müüdud mobiiltelefonidest on nutitelefonid ning neist omakorda valdav enamus on Androidi-telefonid.

Ent mida oma uue ja tohutult võimalusi pakkuva nutifoniga pärast ostmist pihta hakata? Siiani polnud võimalik hankida ühtegi eestikeelset materjali, mis inimesi sõbralikul ja lihtsal moel nende uue Androidi-telefoni kasutamisel aitaks ja juhendaks.

Nüüd aga on ilmunud ülevaatlik raamat, mis aitab uuest telefonist aru saada ning õppida seda kasutama kui nutitelefoni. Alustame päris algusest ehk seletame ära, mis on nutitelefon, mis on Android, milline ta välja näeb, kuhu tuleb vajutada ja kas Windowsist tuntud topeltklõpsu enam ei tulegi teha. Seletame lahti, mis on app, kuidas neid osta, installida ja maha installida ning kuidas vältida kurivara, mis telefoniarveid võib kasvatada.

Edasi käime ükshaaval läbi kogu tavalise Androidi-telefoni menüüd ning seletame piltide abil lahti, kuidas kasutada näiteks kalendrit, äratuskella, e-posti, brauserit, klahvilukku, kaamerat, kaarte, WiFit, mobiilset internetti ning Androidis leiduvat puutetundlikku klaviatuuri, mida ka ilmselt paljud inimesed esimest korda elus näevad.

Järgmiseks võtame ette populaarsemad Androidi-rakendused nagu Twitter, Facebook, M-Parkimine, uudisterakendused ja paljud muud, mida inimesed oma telefonides sagedamini kasutavad ning teeme jällegi selgeks, mis on mis, kust seda saab ja kuidas seda kasutada.

Samuti leiab raamatust hulga Androidi-telefonide teste ja soovitusi, millist konkreetset mudelit osta koos vajalike tehniliste andmete ja näitajate lahtiseletamisega ning terve hulga kasulikke nõuandeid, näiteks kuidas telefoni teleri külge ühendada, kuidas andmesidemahtu kontrolli all hoida, kuidas akut säästa ja nii edasi.

Tulemuseks on põhjalik ja mahukas väljaanne, mis peaks olema paljude Androidi-telefoni ostjate jaoks kõige olulisemaks nõuandjaks nende uue telefoni juures.

 

Hind
5.99 €
Vormistan tellimuse