Tellimisabi:

Korduma kippuvad küsimused

telli@telli.ee

660 9797
515 7797
Tööpäeviti 10.00 kuni 16.00

Tahvelarvutite käsiraamat 2013

[digi] ja Elisa esitlevad:

Tahvelarvutite käsiraamat 2013

Tahvelarvutite müük kogub muudkui hoogu ja juba räägitakse sellest, et käes on arvutijärgne (post- PC) ajastu, mil tahvelarvutid ja nutitelefonid vahetavadki meie vanad head laua- ja sülearvutid välja.

Millist tahvelarvutit osta? Kas iPadi või Androidi? Mis neil vahet on? Kumb parem on? Kui suure ekraaniga arvutit osta Mida tähendab resolutsioon ja milline ta olema peaks? Kas tahvelarvutil peaks olema sees mobiiliühendus? Kui palju mälu tal olema peaks? See on hea, kui sul on tahvelarvutite kohta palju küsimusi, sest meie töö on anda vastuseid.

[digi] tahvelarvutite käsiraamat on mõeldud keskmise kasutaja teejuhiks selles keerulises ja pidevalt muutuvas maailmas.

Teeme käesolevas raamatus ülevaate erinevatest tahvelarvutitest ja platvormidest, võrdleme neid ja anname soovitusi. Käime läbi olulisemad tehnilised näitajad ja seletame nad lahti. Teeme puust ja punaseks, mille poolest tahvelarvutid üksteisest erinevad, milleks neid saab kasutada ja milleks ei saa. Käime läbi nii iPadi kui Androiditahvlite menüüd ja seletame, mis on mis ning mis käsk mida teeb. 

[digi] tahvelarvutite teejuht on lihtsas keeles kirjutatud ülevaatlik ja praktiline abimees kõigile, kellel juba tahvelarvuti kodus on või kes on mõelnud selle soeta- misele. Keegi ju ei tahaks, et mitmesaja euro eest oste- tud kallis seade niisama seisma jääb või selle võimalustest ainult murdosa ära kasutatakse.Raamatu hind on 5.99 €

Kõigi tellijate vahel loosime aprilli lõpus välja tahvelarvuti Nexus 7. Võitja selgub aprilli lõpus ja tema nime avaldame ajakirja [digi] mainumbris.

Tellimiseks vajuta siia   


Hind
5.99 €
Vormistan tellimuse