Tellimisabi:

Korduma kippuvad küsimused

telli@telli.ee

660 9797
515 7797
Tööpäeviti 10.00 kuni 16.00

Korduma Kippuvad Küsimused

Kui olen tellimuse vormistanud, siis millal see kehtima hakkab?
Tasudes periooditellimuse eest või vormistades e-arve püsimakselepingu enne 20. kuupäeva, jõustub tellimus alates järgnevast kuust, muudel juhtudel ülejärgmisest kuust. Tellija soovil võib Tellimus jõustuda ka mõnel hilisemal kuupäeval.

Millal algab tellimus e-arve püsimakselepingu puhul ja millal läheb maha esimene makse? 
E-arve püsimakselepingu puhul algab tellimus järgmisest kuust ning siis, kliendi valitud kuupäeval läheb maha ka esimene makse. See tähendab, et klient tasub e-arvega jooksval kuul ilmuvate ajakirjade eest, raha ettemaksuna ei kasseerita.

Millal ajakirjad ilmuvad?
Autoleht ilmub igal kolmapäeval, Naisteleht igal neljapäeval, Naistelehe Nipiraamat ja [digi] 12 korda aastas.

Mida teha, kui ajakiri pole postkasti jõudnud, on lõhutud või sealt puudub mõni osa?
Helista numbril 660 9797 (tööpäevadel kella 9st 17ni) või kirjuta aadressil levi@presshouse.ee Peale mure pane kindlasti kirja ka oma nimi, aadress ja telefoninumber. Otsime probleemile lahenduse ja vastame esimesel võimalusel, aga hiljemalt kolme tööpäeva jooksul.

Mida teha, kui kolin teisele aadressile?
Ajakirja ümberadresseerimiseks tuleb esitada soov telli.ee kodulehe kaudu, telefoninumbril 660 9797 (tööpäevadel kella 9st 17ni), faksinumbril 661 6185, e-posti aadressil levi@presshouse.ee või kirja teel (vabas vormis avaldus saada aadressil: „Ümberadresseerimine“, Jõe 9, 10151 Tallinn). Ümberadresseerimine jõustub 3 kuni 10 tööpäeva jooksul pärast vastava teate saabumist meie klienditeenindusse.

Kuidas e-arve püsimakselepingu puhul tellimust lõpetada?
E-arve püsimakselepingu peatamiseks tuleb leping lõpetada. Swedbanki ja SEB kliendid saavad seda teha internetipangas; Danske Banki, Nordea Panga, LHV ja Krediidipanga klientidel palume ühendust võtta meie klienditeenindusega. E-arve püsimakselepingu lõpetamisel kehtib tellimus jooksva kuu lõppemiseni.